Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko opět smolně prohrálo s favoritem z Kojetína

3. 2. 2011

Regionální přebor II. třídy - 17. kolo: V rámci dohrávky 17. kola jsme doma přivítali třetí nejlepší tým soutěže Kojetín. S favoritem jsme odehráli více než vyrovnanou partii, bohužel se k nám v klíčových chvílích nepřiklonilo ono důležité štěstí. Po čtyřhrách to bylo 1:1 a utkání dvouher byly rovněž vyrovnané. Jarek Pazdera ml. odehrál vynikající zápas s jedničkou hostů Bohdanem Malým. Velmi pohledná ofenzivní konfrontace nakonec bohužel vyzněla v pátém rozhodujícím setu pro zkušenějšího borce. Prohráli jsme i další velké bitvy. Luboš Lexmann podlehl Miroslavu Floriánovi a posléze i Jaroslavu Štruncovi. Ve svém druhém zápase neuspěl opět v pěti setech Jarek Pazdera ml., jenž velmi smolně prohrál se Zdenkem Horákem. Rozhodující set dokázal zvládnout jen Mirek Vojtašek, který jako jediný porazil lídra hostů Malého. Prapor naděje dokázala držet jen tradiční opora tříbodový Pavel Polčák. Stejně jako na podzim jsme soupeři bohužel podlehli 7:11. Zápis utkání v příspěvku.

Tovačov C - Kojetín C 7:11
Body: Polčák 3,5, Vojtašek 2, Lexmann 1, *Pazdera ml. 0,5 (2,5), *Ligurský 0 (2).