Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko zavítalo na půdu postupující Chropyně, uhrálo šest zápasů

3. 2. 2013

Okresní soutěž II. třídy - 15. kolo:

Proti Chropyni, která je prakticky jistým postupujícím, jsme neměli co ztratit. Čtyřhry jsme nesehráli špatně, bohužel tížené sety neuhráli. Ani úvod dvouher se nám nevydařil. Jarek sehrál s domácí jedničkou Mirkem Zapletalem nejhorší zápas letošní sezony. Nevrátil snad ani dva balony, a to je taky umění. Následně Luboš nestačil na Antonína Tesaře. Útrum domácích bodů dal očekávaně Mira, jež zdolal nejmladšího a nejsnaživějšího člena domácích Radima Konečného. Jura prohrál s Davidem Nesvadbou. Ve druhé sérii pokračoval ve velmi slabém výkonu Jarek, který i přes mírně zlepšený výkon podlehl Radimovi 3:2. Podruhé bodoval Mira po pětisetové výhře nad Nesvadbou. Koncovka pátého setu s nadávkami se prezentujícím Tesařem naopak nevyšla Jurovi. Třetí bod obstaral Luboš po výhře nad Radimem. Posléze se zaskvěl Jarek, který konečně zabral a zvrátil nepříznivý stav 2:1 na sety s Davidem na výhru 2:3. V poslední sérii dvouher jsme uhráli jen bod. Jarek měl na lopatě i díky několika potřebným prasátkům Tesaře, ten však ustál dvě prodloužení a nakonec i ten poslední čtvrtý set. Zmíněný poslední bod obstaral Jura očekávanou výhrou na mladíčkem Konečným. Výsledek 12:6 nakonec nevypadal tak špatně.

Céčko tak ukončilo zápasový seriál s favority, nyní ho čeká veledůležitá pasáž s "hratelnými" soupeři.

Chropyně B - Tovačov C 12:6
Body: Vojtašek 3, Frehar, Pazdera ml. a Lexmann po 1.