Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým

Rubriky

Tabulka

Příspěvků: 2

Úspěšnost jednotlivců

Příspěvků: 5

Rozlosování

Příspěvků: 4

Výsledky

Příspěvků: 137

Soupiska

Příspěvků: 1

Příspěvky

Reorganizace soutěží se nekoná, céčko tak nesestupuje

11. 7. 2016

Původní záměr RSST Přerov snížit počet účastníků v okresních soutěžích s cílem vytvořit 5. třídu se nakonec realizovat nepodařilo. „Pro malý zájem se ruší 5.třída. Postupy a sestupy se řídí obvyklým způsobem. Dva sestupují a dva postupují," napsal v krátké e-mailové zprávě Karel Kovář, předseda regionálního svazu.

 

Pro náš klub to tedy znamená, že družstvo "C", jež původně mělo dle reorganizace sestupovat, bude i v nadcházející sezoně hrát v okresní soutěži 2. třídy, kam se také přihlásilo.

 

Céčko s Chropyní zopakovalo totožný výsledek, v dresu hostů zazářil nejmladší Konečný

10. 2. 2012

Regionální přebor III. třídy, skupina A - 18. kolo:
Sérii venkovních zápasů jsme odstartovali zápasem v Chropyni. Úsměvné bylo, že zrovna v herně trénovali lídři místního áčka Petr Topič s Filipem Králem. V případě nouze by asi svým kolegům pomohli.   Naštěstí pro nás to nebylo možné, i když Filip říkal, že by si klidně zahrál. Ale s mou podmínkou, že by jeho body pak anulovaly ve prospěch našeho týmu by nejspíš domácí nesouhlasili. Střetnutí se odehrálo variabilním stylem, neboť domácí čekali ještě na příjezd čtvrtého hráče. Odehrála se tak úvodní čtyřhra, kterou dvojice Mirek - Luboš úspěšně zvládla a pokračovalo se jednotlivými dvouhrami. Ze soupeřů výrazně zlobil zejména mladíček Radim Konečný. Ten v úvodu potrápil Luboše, na materiál Mirka sice recept nenašel, ale své dva zbývající duely zvládl na jedničku. V duelu s Jarkem hrál svůj nejlepší zápas. Náš hráč některé údery zahrál laxně a bez dynamiky, což se mu zákonitě vymstilo. Talentovaný domácí bojovník zvládl rozhodující pátý set a po právu se radoval z vítězství. Prohrál s ním i Lojza, který svůj neúspěch komentoval po svém. "Jaro, musel jsem s ním taky prohrát, abys nebyl naštvanej," uvedl. Ostatní zápasy jsme si už pohlídali. Lojza si ještě předtím zahrál pět setů s dalším mladíčkem Štěpánem Horákem, ale v ostatních střetnutích jsme sety už neztratili. V závěru Jarek s Lojzou vyhráli zpětně dohrávanou čtyřhru a bylo hotovo. V Chropyni se hrálo dobře a i výsledek byl dobrý! Skvěle!

Chropyně D - Tovačov C - 2:16
Body: Vojtašek 4,5, Lexmann 4,5, Pazdera ml. 3,5, Ligurský 3,5.