Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko deklasovalo Dřevohostice na jeho vlastní půdě a dál se vyhřívá v čele tabulky!

13. 1. 2012

Regionální přebor III. třídy, skupina A - 14. kolo:
V pátek jsme zavítali do Dřevohostic. V místní herně nás čekal nevyzpytatelný místní B-tým. V příjemném prostředí se nám však hrálo dobře už od samotného úvodu. Zvládli jsme obě čtyřhry. Jarek s Lojzou udolali houževnatou dvojici Ivo Ondruška - Vlastimil Pecháček a Mirek s Lubošem přehráli Michala Procházku s Jiřím Šimákem. Vítězně jsme zahájili i dvouhry. Jarek porazil Pecháčka a Luboš bojovníka Procházku. Lojza sice nestačil na domácí dvojku Šimáka, ale ztrátu smazal jasným vítězstvím Mirek nad Ondruškou. Posléze jsme se už začali více potit. Jarek pokořil dobře hrajícího Procházku 3:1, Luboš zvládl se Šimákem koncovku v pátém setu a stejně tak zabojoval Lojza v souboji s Ondruškou. Mirek bez výraznějších problémů smetl Pecháčka a velmi dobře hrající Jarek přehrál 3:1 Šimáka a finalizoval desátým bodem jistotu vítězství.  Luboš se sice dle svých slov trápil, ale dokázal opět zvládnout důležitou koncovku pátého setu tentokrát proti Ondruškovi. Vyrovnaný souboj zvládl v rozhodující sadě proti Pecháčkovi také výborně hrající Lojza. V závěrečných čtyřech střetnutích jsme soupeři už nedarovali ani set. Jarek si poradil, ač v tom třetím setu ztratil slibné vedení, s Ondruškou. Následně Luboš přehrál Pecháčka, Lojza místního kapitána Procházku a účet zápasu finalizoval poklidným vítězstvím Mirek nad Šimákem. Konečné skóre 17:1 bylo pro místní tým kruté. Domácím nám rozhodně cestu k úspěchu neulehčili. Završili jsme tak dvanáctou výhru sezony a udrželi tak první místo v průběžné tabulce před dotírajícím Přerovem. Celé naše mužstvo zaslouží pochvalu za výborně odvedenou práci. Skvěle!

Sokol Dřevohostice B - Tovačov C 1:17
Body: Vojtašek 4,5, Pazdera ml. 4,5, Lexmann 4,5, Ligurský 3,5.