Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko látalo sestavu a nakonec na půdě Přerova vyhrálo!

21. 10. 2011

Regionální přebor III. třídy, skupina A - 4. kolo:
Dvě hodiny před odjezdem se zjistila tristní skutečnost, že v podstatě jsou k dispozici jen Mirek Vojtašek a Ondra Skřipský. Listina marodů: Lojza Ligurský (koleno), Luboš Lexmann (nemoc), Jarek Pazdera ml. (po nemoci), Stanislav Mraček (nemoc). S ohledem na žalostný stav sestavy nakonec dvojice Lexmann-Pazdera ml. cestovala a udělala dobře. Jarek Pazdera s Ondrou Skřipský úspěšně vydřeli čtyřhru 3:2 nad dvojicí Karel Kovář, Jan Kyselák. Mirek Vojtašek s Lubošem Lexmannem sice tak úspěšní nebyli, ale ztrátu dohnali během dvouher. Jarek Pazdera v první dvouhře přehrál Michala Gerháta 3:0. Výhry sbíral očekávaně Mirek Vojtašek, který zvládl i náročný zápas s Karlem Kovářem, kdy ve čtvrtém setu zvládl klíčové prodloužení a nakonec zvítězil 3:2. Nepříznivý stav otáčel i velmi dobře hrající Jarek Pazdera. Ten prohrával s Janem Kyselákem už 2:0, ale posléze vyhrál všechny zbývající sety. Dařilo se i Luboši Lexmannovi, který zkušeně zvládl zlomové pasáže zápasů a stejně jako Jarek Pazdera prohrál jen s domácí jedničkou Jakubem Véghem. Do počtu nebyl ani Ondra Skřipský, který bojoval o každý míček a získal zaslouženě několik setů. Céčko i přes nepříznivé faktory zahrálo skvěle a zaslouženě si odvezlo z Přerova plný počet bodů! Velká pochvala musí být na místě!

SK Přerov H - Tovačov C 7:11
Body: Vojtašek 4, Pazdera ml. 3,5, Lexmann 3, Skřipský O. 0,5.