Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko pošesté vítězně, doma vysoko přehrálo tým Chropyně

13. 11. 2011

Regionální přebor III. třídy, skupina A - 7. kolo:
Zápasem s Chropyní jsme odstartovali domácí sérii zápasů. Hosté z Chropyně dorazili psychicky posilněni vysokým vítězstvím z Vlkoše. od samotného začátku se nám dařilo. Dostali jsme se do vedení 7:0 a ještě bez ztráty setu. Soupeř rozhodně nebyl tak odevzdaný, jak může skóre napovídat. Velmi dobře hráli zejména talentovaní mladíci Jiří Baďura a Radim Konečný. Utkání nabídlo několik pohledných výměn, o které se postarali právě tito dva jmenovaní hráči. Podařilo se nám potvrdit roli favorita a soupeře porazit vysokým rozdílem, ale mnohdy jsme se pořádně zapotili. Své o tom můžou říct Lojza Ligurský a Jarek Pazdera. Lojza indisponován potížemi s kolenem podlehl po velkém boji Baďurovi i Rad. Konečnému. Posledně jmenovaný potrápil svou výbornou hrou i Jarka. Ten naštěstí po úvodním prohraném setu zvýšil herní aktivitu a výborně hrajícího soupeře pokořil. Mužem zápasu byl Luboš Lexmann, jemuž se povedlo naplno bodovat a ještě navíc neztratit ani set. Stoprocentní úspěšnost měli také Mirek Vojtašek a Jarek. Lojza se musel pro dnešek spokojit se dvěma body. C-tým dosáhl šestého vítězství ze sedmi dosud odehraných zápasů! Jen tak dál!

Tovačov C - Chropyně D 16:2
Body: Lexmann 4,5, Vojtašek 4,5, Pazdera ml. 4,5, Ligurský 2,5.