Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko si ze sněhem zavátého Dolního Újezdu přivezlo tři body

17. 2. 2012

Regionální přebor III. třídy, skupina A - 19. kolo:
Utkání s éčkem Dolního Újezdu jsme na základě nabídky domácích sehráli už v pátek. Do sněhem zavátého místa utkání jsme přicestovali s Ondrou, který v sestavě nahradil nemocného Lojzu. Místní prostředí nám příliš nevyhovuje. Chladné klima, nepříjemné světlo a poněkud "prašná" podlaha dělá své. Měli jsme tak dva soupeře.  Na výmluvy se však nehraje. Čtyřhřy jsme zvládli výborně. Mirek s Lubošem porazili 3:1 dvojici Filip Štěpán - Michal Procházka a Jarek s Ondrou si poradili s Michalem a Pavlem Derychovými 3:0. Následovaly dvouhry. Luboš bez výraznějších problémů porazil Filipa 3:0. Zajímavý byl zápas Jarka s Michalem Procházkou. Domácí jednička hrála výborně, je jen škoda, že svou hru korunovala s tak velkou pomocí nepěkných prasátek. Jarek sice hrál s ohledem na podmínky v údržbovém režimu, ale kdyby měl trochu potřebného štěstí, výhra ho minout nemusela. Potopila ho i fair play záležitost, kdy přiznal soupeři jedno z prasátek, které bylo, ale soupeř ho neviděl. Jako odměnu svého příkladného jednání dostal během následujících setů několik dalších. Takhle svět oplácí!  Škoda, že mu nebylo přáno ve čtvrtém setu, kdy prohrával 10:3 a nakonec ještě v prodloužení ve dvou případech měl setbol. Inu neodvážnému štěstí nepřeje. Následně Ondra v pěti setech zdolal Michala Derycha a posléze i Pavla. Smolně však prohrál s Filipem a nakonec také po boji s Michalem Procházkou. Náš Lídr Mirek si zápas opět mohl užít. Žádnému ze soupeřů nepovolil ani set a zapsal si tak do své listiny úspěchů další stoprocentní zápis. Luboš stejně jako Jarek prohrál jediný zápas, a to s Michalem Procházkou. Ostatním sokům set nedaroval. V konečném zúčtování jsme si připsali vítězství 14:4. Čtyři body jedničky týmu Mirka netřeba dále komentovat. Jedná se o neměnný zápis. Velkou pochvalu za svůj výkon zaslouží Ondra, který ukázal, že zahrát opravdu umí. Výborně!

Dolní Újezd E - Tovačov C - 4:14
Body: Vojtašek 4,5, Lexmann 3,5, Pazdera ml. 3,5, Skřipský O. 2,5.