Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko sice prohrálo, ale Lipník potrápilo

7. 1. 2011

Regionální přebor II. třídy - 14. kolo: K prvnímu zápasu nového roku jsme odcestovali do Lipníka. V dobrém rozpoložení bez svazujících myšlenek nutnosti úspěchu jsme odstartovali s jasným favoritem večerní konfrontaci. Na úvod jsme prohráli obě čtyřhry, ale zejména ta první byla zpočátku velmi zajímavá. Jarek Pazdera s Ondřejem Skřipským domácí dvojici trápili, škoda, že se jim nepodařilo vyhrát druhý set, po kterém by se už dostali do vedení 2:0. Roli lídra potvrdil Mirek Vojtašek, který za povzbuzování ostatních spoluhráčů zlomil odpor výborně hrajícího Vladimíra Hubáčka a završil tak čtyřbodový večer. Výkonem příjemně překvapil Jarek Pazdera, který dvěma výhrami přerušil svou dlouhodobou výsledkovou krizi. Pochvalu zaslouží i Alois Ligurský, jenž získal bod, ale nebyl daleko ani od toho druhého. Velmi dobře zahrál i nejmladší člen týmu Ondřej Skřipský, jenž trpělivou a snaživou hrou vybojoval dva sety a několik prodloužení. Zápis utkání v příspěvku.

Sokol Lipník D - Tovačov C 11:7
Body: Vojtašek 4, Pazdera ml. 2, Ligurský 1, Skřipský O. 0.