Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko smetlo Všechovice, pro dobře hrající hosty to byl až příliš krutý debakl

5. 2. 2012

Regionální přebor III. třídy, skupina A - 17. kolo:
Zápas se Všechovicemi jsme rozhodně podcenit nemohli. Nad zkušenými harcovníky jsme sice v prvním vzájemném klání na podzim zvítězili vysoko 17:1, ale rozhodně to tak zcela jednoznačné nebylo. Prakticky stejný scénář se udál i dnes. Zvládli jsme obě čtyřhry. Luboš se Staníkem přehráli duo Petr Ševčík - Roman Šindelek a Lojza s Jarkem po čtyřech setech porazili dvojici Jiří Šindelek - Josef Šindelek. Do dvouher už naskočil Mirek, který na úvod přehrál Romana Š. Staník si poradil se Ševčíkem. Výrazně se zapotil Luboš, který zdolal výborně hrajícího Jiřího Š. až v rozhodujícím pátém setu. Úvodní vítězné kolo dvouher zakončil Jarek triumfem 3:0 nad Josefem Š. Podařila se nám pohledná série dvanácti výher bez ztráty setu. Nutno říct, že hosté k zisku setu měli několikrát velmi blízko - jmenovitě zejména Jiří Šindelek, který sehrál vyrovnaný duel s Jarkem a v úvodním setu potrápil i Mirka. V poslední sérii zápasů se do hry dostal Lojza, jemuž přepustil svou pozici Luboš. V souboji s Josefem Šindelkem Lojza prokázal své vlastnosti bojovníka a svého soka pokořil 3:1. Dosáhli jsme tak počtvrté v sezoně nejvyššího možného vítězství 18:0. Hosté si takový příděl rozhodně svou hrou nezasloužili. Navýšili jsme si tak účet na 45 bodů a dál se můžeme těšit z prvního místa v tabulce RP 3. třídy.

Tovačov C - Všechovice B 18:0
Body: Mraček 4,5, Pazdera ml. 4,5, Vojtašek 4, Lexmann 3,5 (3,5), Ligurský 1,5 (1,5).