Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko v Jezernici statečně vzdorovalo, ale na úspěch nedosáhlo

11. 3. 2011

Regionální přebor II. třídy - 23. kolo: Podruhé za sebou jsme cestovali půdu soupeře. Do Jezernice jsme jeli s cílem se porvat o bodový úspěch. Ten se nakonec nezrodil, ale nutno říct, že jsme favoritovi svou kůži lacino nedali. V úvodu nečekaně zářil Jarek Pazdera ml.,  který se nejprve zaskvěl proti Miloslavu Zapletalovi famózním obratem z 0:2 na sety a 4:7 ve třetí sadě, konečným triumfem 3:2. Posléze opět agresivní hrou překvapivě pokořil i domácí dvojku Bohuslava Bočana 3:0. Těžkou konfrontaci s místním hráčem č.1 Jaroslavem Kubáčem už  vybojovat nedokázal a podlehl v pátém setu v prodloužení. Posléze se na pozici naší jedničky dostal třemi výhrami v řadě Mirek Vojtašek. Bohužel nám nevyšla poslední série utkání, během které jsme prohráli tři pětisetové bitvy. Značný vliv na naše výkony měl vzestup teplotního chladu. V závěru ještě zabojoval Luboš Lexmann, který tak kosmeticky upravil výsledek na 6:12. Domácí potvrdili svou kvalitu a rovněž i pozici favorita duelu. Střetnutí byly pohledné s řadou výborných výměn. Kéž by se tak všechny celky prezentovaly útočnou hrou bez sporné materiální výpomoci od antitopspinů, trav či jiných (pa)vynálezů. Zápis z utkání v příspěvku.

Jezernice - Tovačov C 12:6
Body: Vojtašek 3, Pazdera ml. 2, Lexmann 1, Ligurský 0.