Jdi na obsah Jdi na menu

Lipník D - Tovačov C 9:9

13. 11. 2009
Regionální přebor III. třídy - 7. kolo: V předehrávce sedmého kola nás čekal další těžký soupeř. Mužstvo Lipníku "D" hrálo ještě loni  vyšší soutěž a doplatilo na sniživání počtu týmů v soutěžích. Průběh utkání byl vyrovnaný, podařilo se nám držet s favoritem krok, konečná remíza je spravedlivá.

Po čtyřech zápasech jsme se sice dostali do vedení 1:3, ale postupně se soupeř více a více dostával do hry. Hru nervů zvládal na výbornou Luboš Lexmann, který proti Peteru Kubicovi otočil stav setů z 2:1 a 2:3 ve svůj prospěch. Druhý jmenovaný si poradil s Mirkem Vojtaškem a rázem domácí vedli 4:3. Posléze jsme opět zabojovali a otočili stav dokonce na 5:7. Ústřední pozornost si vybral Luboš Lexmann, který všechna svá utkání úspěšně rozhodoval v pátém setu. Zajímavě se posléze odvíjelo i bitva Jarka Pazdery s Peterem Kubicou. Dva sety se rozhodovaly v nervy drásajícím prodloužení a ve třetím si domácí hráč vypracovat náskok, který se i přes mohutné sniživání nepodařilo zvrátit. Utkání bylo plné rychlé hry s pěknými výměnami, což se muselo líbit.

V posledních zápasech vše gradovalo. Po druhé porážce Mirka Vojtaška s domácí jedničkou Oldřichem Hlobilem opět bodoval v dramatu Luboš Lexmann a po výhře Jarka Pazdery bylo jisté, že náš oddílu neprohraje. Peter Kubica udolal bojujícího Aloise Ligurského a remíza byla oficiálně potvrzena. Sečteno a podtrženo, pěkný a dramatický zápas byl dovršen.

Sokol Lipník D - Tovačov C 9:9